urodziny robotyka BoostPrzyjęcie urodzinowe to doskonała okazja, aby zamienić się w prawdziwego twórcę robotów! Uczestnicy zabawy zbudują swoje roboty z zestawów Lego Boost , a następnie ożywią je przy pomocy przystępnego oprogramowania, używając do tego tabletów.. Po zaprogramowaniu konstrukcje będą wykonywać rozmaite zadania. Punktem kulminacyjnym przyjęcia są różnego rodzaju konkurencje oraz testy powstałych konstrukcji. Wyścigówki, spychacze i roboty sumo- to tylko niektóre z naszych propozycji. Wybierz scenariusz swojego przyjęcia i spędź urodziny w towarzystwie robotów!

Wiek 6-8 lat

Zapewniamy:

  • 2,5 godziny konstuowania i programowania;
  • dojazd do klienta;
  • możliwość organizacji urodzin w naszych salach;
  • opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
  • niezbędny sprzęt (klocki, komputery, maty do scenariuszy);
  • upominek dla solenizanta;
  • zaproszenia urodzinowe w wersji do druku.
 

Zaproszenie:

zaproszenie robotyka boost

Scenariusze urodzin

 

Robo-wyścigi

urodziny robotyka Boost wyscigi2

Adrenalina, pisk opon, zawrotna prędkość oraz ryk silników - to wszystko czeka na uczestników urodzin wyścigowych! Najszybsze bolidy lego teraz na wyciągnięcie Twoich rąk. W trakcie przyjęcia dwuosobowe zespoły będą mogły zmierzyć się z rajdowymi konstrukcjami, po czym zamienimy urodzinową salę w tor wyścigowy, aby dopingować je podczas ich zmagań!

 

Walki robotów sumo

urodziny mindstorms sumo 4

Niesamowity pokaz sił robotów z pewnością przypadnie do gustu wszystkim młodym konstruktorom. Główną atrakcją urodzin jest starcie pomiędzy samodzielnie stworzonymi i zaprogramowanymi robotami na ringu sumo. Choć swoimi gabarytami nie przypominają one prawdziwych wojowników to ich starcie gwarantuje mnóstwo niezapomnianych emocji!

Robo spcychacze

urodziny robotyka Boost spychacz

Dla wszystkich małych robotyków, lubiących rywalizację przygotowaliśmy urodziny robospychaczy. Uczestnicy przyjęcia w dwuosobowych drużynach skonstruują robota, a następnie według własnego pomysłu dobudują do niego spychacz. Omiń przeciwnika i przepchnij jak najwięcej krążków do swojego magazynu!

 

Rzęchościg

urodziny robotyka boost rzechoscig

Urodziny Lego Auta to idealna propozycja dla młodych amatorów motoryzacji. Dzięki naszym konstrukcjom uczestnicy urodzin będa mogli przenieść się na plan tej kultowej animacji i skonstruować swoich ulubionych bohaterów, których wystawią do wyścigów. Które z aut pokona jak najwięcej okrążeń omijając przy okazji swoich rywali? Sprawdźmy to podczas rzęchościgów!

 

Robo Miasto

urodziny robotyka boost miasto

Urodziny Lego miasto dają możliwość wszystkim młodym inżynierom na wejście w rolę architekta! Zaplanuj miasto, które nigdy nie śpi! Po ulicach naszej robotycznej metropolii poruszać się będą auta, ciężarówki oraz motocykle. Na planie budowy uruchomione zostaną buldożery oraz dźwigi, a nad porządkiem w mieście będzie czuwał policyjny helikopter. W naszym mieście każdy znajdzie coś dla siebie.