urodziny robotyka mindstorms ev3Robotyka dla dzieci to świetny pomysł na zabawę podczas przyjęcia urodzinowego. Goście, wraz z solenizantem, zbudują swoje roboty z klocków Lego. Po zaprogramowaniu konstrukcje będą wykonywać rozmaite zadania. Wspinanie się po linie, pokonywanie torów przeszkód, czy rozpoznawanie kolorów – to proste dla robotów z Lego Mindstorms. Zwieńczeniem przyjęcia jest starcie maszyn w emocjonujących wyścigach lub widowiskowej walce sumo. Urodziny dla dzieci z robotami Lego Mindstorms to nietuzinkowe przyjęcie, które zachwyci i oczaruje wszystkich uczestników zabawy. Nasi instruktorzy służą pomocą na każdym etapie tworzenia konstrukcji. Dzięki temu każde dziecko świetnie radzi sobie z budowaniem, a jednocześnie uczy się twórczego myślenia. To fantastyczna przygoda dla młodych adeptów nauk ścisłych.

Wiek 7-15 lat

Zapewniamy:

  • 2-2,5 godziny konstuowania i programowania;
  • dojazd do klienta;
  • możliwość organizacji urodzin w naszych salach;
  • opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
  • niezbędny sprzęt (klocki, komputery, maty do scenariuszy);
  • upominek dla solenizanta;
  • zaproszenia urodzinowe w wersji do druku.

 

Scenariusze do wyboru:

Robo-wyścigi

urodziny mindstorms wyscigowki

Na pewno każdy zastanawiał się kiedyś jak to jest usiąść za kierownicą formuły 1. Twoje urodziny to idealna okazja, aby to sprawdzić. Przeniesiemy się do warsztatu, gdzie każdy team stworzy własną wyścigówkę. Przy okazji dowiemy się czym jest przekładnia mechaniczna i jak jej zastosowanie wpływa na prędkość robota. Na koniec drużyny zmierzą się ze sobą w wyścigach. Niech wygra najlepszy!

 

Walki robotów sumo

urodziny mindstorms sumo 4

Weź udział w emocjonującym starciu na ringu i stań do walki robotów sumo! Ten wywodzący się z Japonii sport zawładnął sercami robotyków na całym świecie. W trakcie urodzin uczestnicy najpierw poznają sekrety najlepszych robotów sumo, aby następnie w dwuosobowych zespołach skonstruować własnego, wyposażonego w specjalistyczne czujniki robozawodnika sumo. Urządzone pod koniec przyjęcia zawody sprawią, że emocje sięgną zenitu. Urodziny sumo to gwarancja dobrej zabawy!

 

Minecraft

urodziny mindstorms Minecraft

Zapraszamy do wspólnej zabawy z robotami Minecraft. Wspólnie zbudujemy Stea, Creepery oraz pająki. Zbudowane konstrukcje wezmą udział w szaonych zawodach.

Zawody robotów sprzątających

urodziny mindstorms spychacze

Wszystkie dzieci wiedzą, że dobra zabawa zawsze równa się bałagan. Dla małych inżynierów to nie problem, z pomocą przyjdą nam robosprzątacze! W naszym laboratorium dowiemy się jak działają słynne roboty sprzątające, jakie czujniki wykorzystać, aby robot działał jak najlepiej, a następnie samodzielnie skonstruujemy takie machiny. Zwieńczeniem naszej pracy będą zawody w sprzątaniu kubeczków na czas.

 

Urodziny Star Wars

urodziny mindstorms star wars

Przyjęcie urodzinowe o tematyce Gwiezdnych Wojen to doskonała okazja dla dzieci, aby zanurzyć się w niesamowity świat Jedi. Wszyscy uczestnicy urodzin będą mogli własnoręcznie skonstruować Sokoła Millenium, który zmierzy się w przestrzeni kosmicznej z przerażającymi Tie-Fighterami Imperium. Poza wspaniałą zabawą dzieci będą miały okazję poznać podstawy robotyki - dziedziny nauki, która odgrywa wielką rolę w Gwiezdnych Wojnach. Dodatkowo solenizant wraz z przybyłymi gośćmi, dzięki przygotowanym wcześniej kostiumom, będzie mógł wcielić się w różnych bohaterów uniwersum. Tak przygotowana zabawa z pewnością na długo pozostanie we wspomnieniach dzieci.

 

Robo zoo

urodziny mindstorms zoo

Dla wszystkich miłośników zwierząt przygotowaliśmy przyjęcie w towarzystwie robozwierzaków. Robopiesek, plująca kulkami lama czy atakujący z zaskoczenia egzotyczny robowąż wywołają uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Czas spędzony z naszymi zwierzakami na pewno na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.